בני משפחה מתאמנים יחדיו

ביצוע פעילות גופנית הוא דבר חשוב ממגוון רחב של סיבות ושיקולים – שמירה על אורח חיים בריא, המרצת מחזור הדם וחילוף החומרים וכמובן העלאה של רמת הכושר הגופני. יש מסגרות רבות שבהן ניתן לקחת חלק על מנת לבצע פעילות גופנית ולעיתים קרובות אנשים מוצאים כי אימון משותף ביחד עם מכר, שכן או קרוב משפחה נותן ערך מוסף לאימון עצמו וגם אם המטרה היא חברתית – יש בה כדי להשפיע גם על תוצאות האימון הגופני הפיזי.

דבר נוסף שניתן לשים לב אליו יותר ויותר הוא אימון משותף של בני משפחה – הורה עם ילד או אחים המתאמנים ביחד. כאשר מדובר במסגרת של חוג מסודר, כמו ריצה לדוגמא, אחים יכולים לתמוך זה בזה ולעזור האחד לשני. נושאים הקשורים באימון יגיעו איתם הביתה לאחר האימון ובכך יוסיפו נופך נוסף לשיחה המשפחתית או לדיון סביב שולחן הארוחה, למשל.

כאשר שני בני משפחה בוגרים מבצעים אימון ריצה ביחד הם יכולים רק להיות שם האחד עבור השני ויכולים גם לדבר ולשוחח מחוץ לתפאורה הרגילה של הבית והחדר או שיחות הטלפון. רעיונות חדשים הקשורים במשפחה או נושאים שמעדיפים לדבר עליהם בפרטיות יתאימו לשיחה תוך כדי הליכה, ריצה ואפילו בעת ביצוע תרגילי חימום ומתיחות.

בקבוצות אלתרמנס השונות ברחבי הארץ מתאמנים באימוני ריצה יחדיו בני משפחה רבים ובכך מוסיפים רובד נוסף של הנאה ומשמעות באימון: אחים ואחיות או הורים עם ילדיהם נהנים להגיע ביחד, להתאמן ביחד וכמובן לחזור הבית לחיק המשפחה ביחד ולשתף את בני המשפחה האחרים בחוויות מהאימון.

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

תגיות:
נגישות