הישגי הקבוצה

בסופ"ש האחרון התקיימה באילת אליפות ישראל בטריאתלון. במסגרת הטריאתלון, אירח איגוד הטריאתלון הישראלי גם את אליפות אירופה ל-u23 (קטגוריות עלית עד גיל 23) ובכך הפך הסופ"ש לפסטיבל של 3 ימי תחרויות.
גם הפעם היו לספורטאי הקבוצה היישגים מרשימים:אליפות ישראל לילדים:
בנות גילאי 8 –
מאיה פורת – מקום 1
נורית מקליס – מקום 3בנים גמלאי 8 –
מיכאל טסה – מקום 3

בנות גילאי 9 –
נטלי מקליס – מקום 3
אלה בן שחר – מקום 3

בנות גילאי 13 –
הילה אריאס – מקום 1
הילי בידרמן – מקום 3

בנים גילאי 13 –
עומר גבאי – מקום 1

אליפות ישראל לנערות –
שירה כץ – מקום ראשון

אליפות ישראל בספרינט טריאתלון –
עינת שרקי – מקום 2 בקטגוריה

אליפות ישראל בטריאתלון אולימפי –
איילת אשד – מקום 1 בקטגוריה
קוסטה בפרלב – מקום 2 בקטגוריה

במסגרת אליפות אירופה, הייתה לקבוצה נציגות, כאשר שירה כץ לקחה חלק ברביעיית השליחים של נבחרת ישראל. הנבחרת סיימה במקום החמישי הכללי.

סה"כ סופ"ש מוצלח לקבוצת אלתרמנס

***********

במהלך החודש האחרון התקיימו מספר אירועי ספורט ולאלתרמנס הייתה נציגות בחלק גדול מהם:

 טריאתלון נתניה – 21/9

טריאתלון נתניה היינו אחד מהטריאתלונים המרכזיים בליגת הטריאתלון ובשונה מרוב הטריאתלונים הוא מתקיים ביום שישי. בטריאתלון זה יש 3 מקצים – מיניספרינט (גילאי 14-15), ספרינט (נוער 16-19, ובוגרים) ואולימפי (בוגרים).

לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות מרשימה וגם כמה פודיומים:

·         איתמר אשד – מקום ראשון כללי במקצה האולימפי. איתמר רק בן 18 וזהו האולימפי הראשון שלו!

·         מאיה לשם – מקום שני כללי וראשונה בקטגוריה, במקצה האולימפי

·         אפרת בר נחום – מקום שלישי בקטגוריה במקצה הספרינט

ראוי לציין את עירד פרקש על הטריאתלון הראשון שלו. עירד התחרה במקצה הספרינט טריאתלון הראשון שלו.

 

טריאתלון הילדים בנס ציונה – 22/9

טריאתלון הילדים בנס ציונה היינו אחד מהטריאתלונים הותיקים בליגת הילדים, וכבכל שנה הוא מושך אליו ספורטאים רבים. גם ילדי אלתרמנס לקחו חלק באירוע, ואף הגיעו להישגים טובים:

גילאי 8:

·         יהונתן גבאי – מקום שלישי

גילאי 11:

·         עידן גולדשטיין – מקום 3

גילאי 12:

·         מעיין מגל – מקום שני

גילאי 13:

·         הילי בידרמן – מקום ראשון

·         יעל לחוביצר – מקום שני

·         נועה דורי – מקום שלישי

·         עומר גבאי – מקום ראשון

גילאי 14-15:

·         יונתן טפר – מקום ראשון

 

טריאתלון הילדים בכפר סבא – 28/9

לאחר שנה של הפסקה, טריאתלון הילדים בכפר סבא חזר ובגדול, וכרגיל משך אליו מספר נכבד של משתתפים. ילדי קבוצת אלתרמנס לקחו בו חלק ואף הגיעו להישגים טובים:

גילאי 8:

·         יהונתן גבאי – מקום שני

גילאי 13:

·         הילה אריאס – מקום ראשון

·         עומר גבאי – מקום ראשון

גילאי 14-15:

·         יסמין לנדסברג – מקום שלישי

·         רותם שפיגל – מקום שלישי

ראוי לציין את ירדן לייבוביץ על הטריאתלון הראשון שלה.

 

טריאתלון גן שמואל – אליפות ישראל בחצי איש ברזל – 6/10

טריאתלון גן שמואל היווה השנה את אליפות ישראל במרחק חצי איש ברזל. בנוסף למרחק החצי איש ברזל, התקיימו גם מקצים לאולימפי וספרינט טריאתלון. לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות מרשימה של קבוצת הבוגרים וגם מספר זכיות:

מקצה חצי איש ברזל:

·         דן אלתרמן – מקום ראשון כללי

·         מאיה לשם – מקום שלישי בקטגוריה

מקצה ספרינט:

·         אורן בר און – מקום שני בקטגוריה

·         איילת אשד – מקום שלישי בקטגוריה

·         סוזי וייס – מקום שלישי בקטגוריה

 

עוד שבועיים יתקיים טריאתלון אילת – אליפות ישראל בטריאתלון. אנחנו מאחלים בהצלחה לכולם!

***********

ביום שבת האחרון התקיים טריאתלון קרית ים השלישי אשר מהווה את הטריאתלון הראשון למחצית השנייה של עונת הטריאתלונים. בבוקר התחרות יצאה הודעה כי הטריאתלון הופך לדואתלון (בגלל ים סוער) ומיד לאחר מכן התחיל מבול שגרם למאמני הקבוצה למנוע מספורטאי הנוער לקחת חלק בתחרות, עקב החשש להחלקות.

ולמרות זאת, היו לקבוצה מספר הישגים בין מתחרי הבוגרים והילדים:

ילדים 8

  • יהונתן גבאי – מקום שני בקטגוריה

ילדים 9

  • יונתן יעקובי – מקום שני בקטגוריה
  • רועי אפרת – מקום שלישי בקטגוריה

ילדים 10

  • בן טפר – מקום שלישי בקטגוריה

ילדים 11

  • עידן גולדשטיין – מקום שלישי בקטגוריה

ילדות 13

  • הילה אריאס – מקום ראשון בקטגוריה
  • הילי בידרמן – מקום שני בקטגוריה

ילדים 13

  • עומר גבאי – מקום שני בקטגוריה

בוגרים

  • דוד דיבון – מקום ראשון בקטגוריה
  • לירון ברימר – מקום שני בקטגוריה
  • גיא כרמלי – מקום שני בקטגוריה

ברכות לכל המשתתפים והזוכים

***********

בסופ"ש האחרון התקיימו מספר אירועים:

  • אליפות אירופה לקדטים בטריאתלון – ביום חמישי ושבת התקיימו מקצי חצי גמר וגמר (בהתאמה) באליפות אירופה בטריאתלון לקדטים (גילאי 15-17), ולקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות של שני ספורטאים – שירה כץ וליעם אמיתי.

o        שירה כץ עלתה למקצה גמר א' ובגמר סיימה במקום השביעי והמכובד! מקום זה מקנה לשירה כניסה לסגל הנוער של היחידה לספורט הישגי של הוועד האולימפי.

o        ליעם עלה לגמר ב' ובגמר סיים במקום ה-15.

 

  • מרוץ גלעד – מרוץ ל- 5 ק"מ. מרוץ גלעד היינו המרוץ הראשון למחצית השנייה של עונת המרוצים ל- 2018 וכמו בכל שנה, קבוצת אלתרמנס לוקחת בו חלק.

גם השנה הגענו להישגים:

o        רן אלתרמן – מקום ראשון כללי

o        נועה דורי – מקום ראשון נערות עד גיל 19

o        נעמה לוי – מקום שני נערות עד גיל 19

o        אדם לון – מקום ראשון נערים עד גיל 19

o        הדר בר אל – מקום שני נערים עד גיל 19

 

ברכות לכל המשתתפים ולכל הזוכים

*********

לרוץ עם פסקל, הר איתן – מרוץ ערב לזכרו של לוחם הימ"מ פסקל יוםטוב אברהמי נערך בתאריך 23/8/2018.

במרוץ השתתפה נוית פלר שלנו אשר הגיעה למקום השלישי.

כל הכבוד !

***********

ביום חמישי נערך מרוץ מצפה רמון.

גם במרוץ זה הגיעו להישגים נאים מתאמנות של קבוצת אלתרמנס:

כרמית בן עזרא – מקום 2 בקטגוריה
נוית פלר – מקום 3 בקטגוריה
************
ביום שישי האחרון התקיים מירוץ הלילה ערד מצדה, מקצה 11 ק"מ וחצי מרתון

כרגיל, לקבוצת אלתרמנס היו מספר נציגים

 

בין הישגי הקבוצה:

רן אלתרמן – מקום ראשון כללי חצי מרתון

נוית פלר – מקום 2  בקטגוריה – חצי מרתון

 

ברכות למיטל שפיר על חצי מרתון ראשון שלה

***********

ביום שבת האחרון התקיים טריאתלון הילדים המסורתי בהוד השרון. לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות מרשימה של מעל 30 טריאתלטיות וטריאתלטים שלקחו חלק באירוע. בין ילדי הקבוצה שלקחו חלק, היו גם כאלו שזכו:

בנות גילאי 8 –

  • נורית מקליס – מקום שני

בנים גילאי 8 –

  • יהונתן גבאי – מקום שני

בנים גילאי 11 –

  • עידן גולדשטיין – מקום שני

בנות גילאי 12

  • מעיין מגל – מקום ראשון

בנות גילאי 13 –

  • הילה אריאס – מקום ראשון
  • יעל לחוביצר – מקום שלישי

בנים גילאי 13 –

  • עומר גבאי – מקום ראשון

ברכות לכל הילדים שלקחו חלק באירוע, אנחנו גאים בכם!

***********

בסופ"ש האחרון התקיימו מספר אירועים שלקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות בהם:

מרוץ הלילה של כפר סבא

כ-20 רצים חברי קבוצת אלתרמנס לקחו חלק באירוע ריצת הלילה של כפר סבא ונהנו מאוד. בין המשתתפים הייתה גם נוית פלר אשר סיימה במקום השני הכללי, אולם לאחר ניתוח התוצאות, מסתבר שלנוית הייתה התוצאה המהירה הטובה ביותר. כל הכבוד נוית!

טריאתלון תל אביב

טריאתלון תל אביב המסורתי נערך ביום שבת האחרון ומשך אליו מספר שיא של משתתפים, עם יותר מ-1400 טריאתלטים. לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות מרשימה ואף זכינו במספר מדליות:

מקצה אקוותלון ילדים:

·         גילאי 10 בנים

   –  טל לזר – מקום ראשון

   –   בן טפר – מקום שלישי

·         גילאי 11 בנים 

   –    רועי צ'ארני – מקום שני

·         גילאי 13 בנות 

   –  הילה אריאס – מקום ראשון

   –  יעל לחוביצר – מקום שלישי

·         גילאי 13 בנים 

   –  עומר גבאי – מקום ראשון

מקצה מיני ספרינט:

·         יסמין לנדסברג – מקום שני

מקצה ספרינט נוער:

·         עידן טפר – מקום ראשון בגילאי 16-17 ושני כלל

מקצה ספרינט בוגרים:

·         איילת אשד – מקום שני בקטגוריה

·         רחל ויצמן – מקום שני בקטגוריה

·         עמית דרור – מקום שלישי בקטגוריה

אנחנו גאים בכל חברי קבוצת אלתרמנס, שהשתתפו בטריאתלון, על המאמץ. כמו כן, ברכות לאפרת בר נחום, ויטלי קקוזין, דניאל הררי וגל מיינצר על שהשלימו את מקצה הטריאתלון האולימפי הראשון שלהם.

 ***********

ביום שישי 1/6 נערך מירוץ של 10 ק"מ להעלאת מודעות לטרשת נפוצה

גם במרוץ זה היתה לקבוצת אלתרמנס נציגות:

אלואיז פרידמן וכרמית בן עזרא –  שסיימה במקום השלישי בקטגוריית גיל

ביום שבת 2/6 התקיים טריאתלון הנשים בהרצליה. טריאתלון הנשים הפך למסורת וכל שנה הוא מושך אליו נשים רבות. גם השנה הייתה לאלתרמנס נוכחות מרשימה של ילדות, נערות ונשים שלקחו חלק באירוע, ואף היו לנו כמה זכיות:

 

 בנות 8-9

   אלה בן שחר – מקום ראשון

   מאיה פורת – מקום שני

 

 • בנות 12-13

   הילי בידרמן – מקום ראשון

  יעל לחוביצר – מקום שני

  הילה אריאס – מקום שלישי

 

 • נערות 14-15

  יסמין לנדסברג – מקום ראשון

 

 נשים ספרינט

   אילנה דקל – מקום שני כללי וראשונה בקטגוריה

   מאיה לשם – מקום שלישי כללי ושנייה בקטגוריה

   לירון ברימר – ראשונה בקטגוריה

   רחלי וייצמן – מקום 2 קטגוריה

 

ראוי לציין את ברטה בן שחר על הטריאתלון הראשון שלה.

 

ביום ראשון 3/6 התקיימה תחרות סבב גביע אירופה לנוער בטריאתלון בעיר דניפרו שבאוקראינה. התחרות היוותה קריטריון עבור הספורטאים הישראלים לאליפויות אירופה השונות.

לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות של שבעה ספורטאים: שירה כץ, איתמר אשד, עידו גומא, ליעם אמיתי, אביב הראל, אדם לון ועידן טפר.

שירה כץ, אשר כבר קבעה את הקריטריון, לאחר שניצחה בשנה שעברה את אליפות ישראל, סיימה במקום השלישי הכללי.

איתמר אשד קבע הישג אדיר, לאחר שסיים ראשון במקצה של הנוער, ובכך קבע את הקריטריון לאליפות אירופה לנוער.

 ***********

מירוץ הלילה בקיסריה

היתה נציגות יפה מקבוצת אלתרמנס בחיפה

 

מקצה 5 ק"מ

עומר אטל – מקום ראשון

 

משחה כף הכרמל

מקצה 2500 סיימו ראשונים

בר גיל

ניצן מיליק

קרן אפרת

רותם שפיגל

 

טריאתלון אשקלון

טריאתלון אשר היווה גם את אליפות ישראל במרחק הספרינט טריאתלון.

לאלתרמנס הייתה נציגות מכובדת וגם חזרנו עם כמה מדליות:

 

אליפות ישראל בספרינט טריאתלון

איתמר אשד – מקום שני כללי וראשון בקטגוריית הנוער

קוסטה פברלב – מקום שלישי בקטגוריה

 

מקצה למרחק האולימפי

עמית דרור – מקום שלישי בקטגוריה

 

מקצה למרחק המיני ספרינט

יסמין לנדסברג – במקום השלישי

 

מקצה הקדטים

שירה כץ – במקום הראשון

 

נוער בנים  גילאי 16-17

שרון קורילובסקי – מקום 2

 ***********

 גרנד פונדו ירושלים – 27/4/2018

איילת אשד – מקום 2 קטגורית גיל ב 130 ק"מ

 

מרוץ הרצלייה – 28/4/2018

מקצה 10 ק"מ

  • רן אלתרמן – מקום 2 כללי

*ברכות לכל מי ששיפר שיאים במקצה ה-10 ק"מ – רן אריכא, גדי גפן, גל מיינצר, קוסטה פברלב, אלכס סבנקו, מייסי יצחקי ורונן איתמרי.

*כמו כן, ברכות לנטע דרורי, שלי רוזנר וסיון ארנון שרצו בפעם הראשונה במרוץ ל-10 ק"מ

מקצה 5 ק"מ

  • רן אלתרמן – מקום 1 כללי

מקצה 2 ק"מ

גילאי 11-12 בנות

  • מעיין מגל מקום 2

גילאי 13-14 בנות

  • הילה אריאס – מקום 1
  • יעל לחוביצר – מקום 2
  • יעל דורי – מקום 3

גילאי 13-14 בנים

  • עומר גבאי מקום 1

גילאי 15-15 בנים

  • הראל ימין מקום 3

*בלטה מאוד כמות הילדים הרבה מקבוצת אלתרמנס שרצו את ה 2 ק"מ

 

טריאתלון עמק הירדן – 27/4/2018

  • שירה כץ – מקום 2 נוער עלית
  • איתמר אשד – מקום 3 נוער עלית
  • עמית דרור – מקום ראשון בקטגוריה – טריאתלון אולימפי

*ברכות לנינה שעשוע על ההשתתפות בפעם הראשונה בתחרות טריאתלון

***********

מרוץ סביון – 13.4.2018

אלואיז פרידמן –מקום ראשון בקטגוריה

 

טריאתלון ראשון לציון 14.4.2018

שירה כץ – ספרינט, מקום ראשון.

 

תחרות בסבב האירופי במלייה ספרד 15.4.2018

איתמר אשד – מקום שמיני

 

מרתון בוסטון – 16.4.2018

אלעד זינגר – מאמן ריצה באלתרמן

 

אליפות ישראל באקוותלון התקיימה ביום שבת האחרון 21.4.2018.
כשלושים מחברי קבוצת אלתרמנס לקחו חלק באירוע ואילו ההישגים הבולטים
:

 

גילאי 8 בנות

מאיה  פורת  – מקום 1.

 

גילאי 9 בנות

אלה בן שחר – מקום 3

 

גילאי 10 בנים

טל לזר – מקום 2

בן טפר – מקום 3

 

גילאי 11 בנים

רועי צ'ארני – מקום 1

עידן גולדשטיין – מקום 2

 

גילאי 12 בנות

מעיין מגל – מקום 3

 

גילאי 13 בנות

יעל לחוביצ'ר – מקום 2

 

גילאי 13 בנים

עומר גבאי — מקום 1

 

נוער עלית

איתמר אשד – מקום 2 כללי

 

בנוסף, ראוי לציין את הספורטאים אשר התחרו במסגרת תחרות טריאתלון בפעם הראשונה – אלה בן שחר, מאיה פורת, עמית ברוטניקוב, רועי אפרת, יונתן יעקובי ועילי רתם.

 

מרתון בלגרד – 21.4.2018

גיא שפירא – מאמן באלתרמנס

*********** 

ביום שישי האחרון התקיימו במקביל שתי תחרויות טריאתלון –

טריאתלון הילדים במודיעין

טריאתלון הילדים במודיעין התקיים זו הפעם הראשונה, והיווה גם את התחרות הטריאתלון הראשונה של העונה. כ-25 מילדי קבוצת אלתרמנס לקחו חלק באירוע ואף הגיעו למקומות הראשונים:

  • בן טפר – מקום שני גילאי 10
  • מעיין מגל – מקום שני גילאי 12
  • הילה אריאס – מקום ראשון גילאי 13
  • הילי בידרמן – מקום שלישי גילאי 13
  • יסמין לנדסברג – מקום ראשון גילאי 14-15
  • איתי פורת – מקום שלישי (מקצה ב) גילאי 14-15
  • הדר בר אל – מקום שני (מקצה א) גילאי 14-15
  • איתמר אשד – מקום ראשון גילאי 16-19

אנחנו רוצים לציין את אלמוג צור על ההשתתפות בטריאתלון הראשון שלו! כל הכבוד אלמוג!!!

כמו כן, חשוב לנו לפרגן למספר ספורטאים (לא נזכיר שמות) שנפלו במהלך קטע הרכיבה, אבל לא ויתרו וסיימו את התחרות. ליפול זה קל, לקום ולהמשיך זה מה שהופך אתכם לאלופים!!!

 

טריאתלון עמק המעיינות

ברכות לזוכים מהקבוצה:

מקצה ספרינט –

  • שון סביט – מקום ראשון גילאי 18-19
  • נועה פודהורצר – מקום ראשון גילאי 16-17 (זה הטריאתלון הראשון שלה!!!)

מקצה אולימפי –

  • ערן שחרי – מקום ראשון בקטגוריה
  • דויד דיבון – מקום ראשון בקטגוריה

 

אנחנו גאים בכל הספורטאים שלנו!

***********

אנחנו גאים לפרגן למתאמנות ולמתאמנים שלנו שהשתתפו במספר תחרויות במהלך סוף השבוע האחרון 16-17/3/2018.

עידו בר און (מהקבוצה במרכז) – חצי מרתון עין גדי – מקום שני כללי.
מעיין מגל (מקבוצת הנוער בהרצליה) – מרוץ האביב – מקום שני מקצה 2 ק"מ.
יעל יגלום (מהקבוצה במרכז) – מרוץ ראש העין – מקום ראשון כללי.
ליאור קרול (מהקבוצה במרכז) – מרוץ ניווט מרתון הרי ירושלים – מקום ראשון בקטגוריה, מקום שלישי כללי.
תמיר בנוש (מהקבוצה במתן) – חצי מרתון דימונה.
אלואיז פרידמן (מהקבוצה בצורן) – חצי מרתון מרוץ האביב – שיפור אישי של 21 שניות.
בועז קטן (מהקבוצה בצורן) – חצי מרתון מרוץ האביב.
אלעד זינגר (מאמן באלתרמנס) – מרתון לימסול קפריסין.
כרמית בן עזרא (מהקבוצה בצורן) – חצי מרתון לימסול קפריסין.

***********

ביום שישי האחרון (9/3/2018) התקיים מרתון ירושלים המסורתי

גם הפעם לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות מכובדת, בכל המקצים: 10 ק"מ, 21 ק"מ ו- 42.2 ק"מ

אנו גאים בכל המשתתפים

הישגים מיוחדים לרצים הבאים:\

מרתון מלא

רן אלתרמן – מקום ראשון בין הישראלים

דן אלתרמן – מקום שני בין הישראלים

 

בועז שרקי – השתתף ב- 3 המרתונים: טבריה – ת"א – ירושלים

ניר שריג – שיפר את השיא האישי והשתתף ב- 3 מרתונים

 

ביום שבת התקיימו שני מרוצים – מרוץ כפר סבא ומרוץ אבן יהודה וכמובן שגם בשניהם הייתה לקבוצת אלתרמנס נציגות מכובדת במקצים השונים.

 אנחנו מברכים את כל המשתתפים וגאים בכם!

 

ברכות מיוחדות למשתתפים במרוץ אבן יהודה ששברו שיאים אישיים:

עופר קלעי – בחמישה ק״מ

מירי טולדנו – בעשרה ק״מ 

 ***********

ביום ראשון האחרון 4/3/2018 התקיים בפאפוס שבקפריסין המרתון המסורתי שלהם.
גם כאן היתה לקבוצת אלתרמנס נציגות.

את המרתון המלא עשתה אלואיז פרידמן, אשר הגיעה במקום השני בקטגוריה בתוצאה של 4:03:30.
במרוץ השתתפה גם תמרה פרידמן, אשר רצה את המרחק של 5 ק"מ.

כל הכבוד ! אנחנו גאים בכן !

***********

ביום שבת האחרון קיים איגוד הטריאתלון טקס הענקת גביעים למנצחי ליגת הטריאתלון לעונת 2017. חברי קבוצת אלתרמנס כיכבו על הפודיום:

ילדים – טריאתלון

  • עידו דגן – מקום 2 לגילאי 8
  • טליה שינפלד – מקום 3 לגילאי 9
  • טל לזר – מקום 2 לגילאי 9
  • עידן גולדשטיין – מקום 1 לגילאי 10
  • הילה אריאס – מקום 1 לגילאי 12
  • הילי בידרמן – מקום 2 לגילאי 12
  • עומר גבאי – מקום 1 לגילאי 12
  • יסמין לנדסברג – מקום 3 לגילאי 13

ילדים אקוותלון

  • עידו דגן – מקום 2 לגילאי 8
  • עידו דורי – מקום 1 לגילאי 9
  • בן טפר – מקום 2 לגילאי 9
  • טל לזר – מקום 3 לגילאי 9
  • עידן גולדשטיין – מקום 3 לגילאי 10
  • הילה אריאס – מקום 1 לגילאי 12
  • מיקה סולניק – מקום 3 לגילאי 12
  • עומר גבאי – מקום 1 לגילאי 12
  • איתי פרנקו – מקום 2 לגילאי 13

נוער – טריאתלון

  • עידו גומא – מקום 2 בקטגוריית מיני ספרינט
  • תומר דגן – מקום 2 בקטגוריית צעירים מיני ספרינט
  • עידן טפר – מקום 1 בקטגוריית צעירים מיני ספרינט
  • אדם לון – מקום 2 בקטגוריית צעירים מיני ספרינט
  • רני קנטור – מקום 3 בקטגוריית צעירים מיני ספרינט
  • שירה כץ – מקום 1 בקטגוריית 16-17
  • ניצן מיליק – מקום 3 בקטגוריית 16-17
  • עידו שפוני – מקום 1 בקטגוריית 16-17
  • ליעם אמיתי – מקום 3 בקטגוריית 16-17

בוגרים

  • איילת אשד – מקום 1 בקטגוריה בספרינט טריאתלון
  • טל פייסט – מקום 3 בקטגוריה בספרינט טריאתלון

קבוצת אלתרמנס זכתה:

  • בליגת אקוותלון לילדים – מקום שני (בני הרצליה אלתרמנס) כללי ובמקום השישי (איילות אלתרמנס). בחיבור הנקודות של שני המועדונים יש לאלתרמנס את הניקוד הגבוה ביותר.
  • בליגת הטריאתלון לילדים – מקום שני (בני הרצליה אלתרמנס) כללי ובמקום השישי (איילות אלתרמנס). בחיבור הנקודות של שני המועדונים יש לאלתרמנס את הניקוד הגבוה ביותר.
  • בליגת הטריאתלון לנוער – מקום שני (איילות אלתרמנס) כללי ובמקום חמישי (בני הרצליה אלתרמנס). בחיבור הנקודות של שני המועדונים יש לאלתרמנס את הניקוד הגבוה

אנחנו גאים בכל הספורטאים שלנו!!!

***********

ביום שישי האחרון התקיים מרתון תל אביב המסורתי.
גם הפעם לקבוצת אלתרמנס היתה נציגות גדולה מאוד בכל המקצים.
אנו גאים בכל המשתתפים.

הישגים מיוחדים יש לרצים הבאים:

 

מרתון מלא

רני אלתרמן – מקום ראשון בין הישראלים – 2:37:16 

 

נגה גינדלסקי – שיא אישי – 3:26:57

גדי גפן – מרתון מלא ראשון בפחות מ- 4 שעות

כלמי אלקלעי – שיא אישי חדש – 3:24

איציק שטרייספלד – פעם ראשונה מרתון מלא – 04:08:40 

 

חצי מרתון

איל אלסטר – שיא אישי – 1:31

איתמר דניאלי – שיא אישי – 1:47:53

אפרת בר נחום – שיא אישי

גיא שפירא – מקום 4 בקבוצת גיל – 1:25:02

יעל יגלום – פעם ראשונה – 1:45:55

נינה שעשוע – פעם ראשונה –  2:20:49

גל מיינצר – פעם ראשונה – 1:58:18

אריק סטרול – שיפור השיא האישי ב- 8 דקות

ארז פרידמן – פעם ראשונה

מושיק שימקו – פעם ראשונה

מעיין כהן – פעם ראשונה

 

10 ק"מ בפעם הראשונה

הדס שרון

מירי טולדנו

איתי שחם

רונן איתמרי

לי רגב

 

5 ק"מ בפעם הראשונה

סיון ארנון

נטע דרורי

***********

ביום שישי האחרון התקיימה אליפות ישראל למרחק של 15 ק"מ בראשון לציון.
וכרגיל, גם בתחרות זו היתה נציגות של חברי קבוצת אלתרמנס.

המאמן גיא שפירא הגיע למקום השלישי בקבוצת הגיל שלו בזמן של 1:00:12

מאיה לבב סיימה את התחרות עם שיא אישי של 1:30:05

בתחרות השתתפו גם מתאמנים מקבוצת צורן:

– ארז פרידמן

– כרמית בן עזרא

– איילת פז

– מושיק שימקו

 אנחנו גאים בכולכם!

***********

בסופ"ש האחרון, 1-2/12, התקיימה אליפות ישראל ה-31 בטריאתלון, כאשר ביום שישי התקיימו המקצים התחרותיים וביום שבת מקצי השליחים.

98 מחברי קבוצת אלתרמנס לקחו חלק בתחרויות השונות ביום שישי וחלקם גם לקחו חלק בתחרויות השליחים בשבת, ובנו 10 קבוצות (4 משתתפים בכל קבוצה).

הישגי הקבוצה באליפות ישראל 

בנות
הילה אריאס מקום 1 גילאי 12
יסמין לנדסברג מקום 3 גילאי 13

בנים
עידו דגן מקום 2 גילאי 8
טל לזר מקום 2 גילאי 9
עידן גולדשטיין מקום 1 גילאי 10
עומר גבאי מקום 1 גילאי 12
אופק ליאון מקום 2 גילאי 13

נוער 14-15
עידו גומא מקום 2

נערות
שירה כץ מקום 1 כללי

נוער
איתמר אשד מקום 2 גילאי 16-17

נשים
לירון ברימר מקום 1 בקטגוריית הגיל

שליחים
בנים עד 13 מקום 3
מעורב עד 13 מקום 3
בנים 14-19 מקום 1
מעורב 14-19 מקום 1

ברכות למשתתפים שלקחו חלק בטריאתלון בפעם הראשונה בחייהם:
נטלי ונורית מקליס במקצה ילדים 8
דניאל חנון במקצה ילדים 13
נויה חנון במקצה מיניספרינט 14-15
יוחאי בן יצחק במקצה אולימפי

***********

בסופ"ש האחרון התקיימו 2 אירועי ריצה גדולים – חצי מרתון השרון (2, 5, 10 ו-21 ק"מ) ומרוץ העגור (10 ו-21 ק"מ).

חצי מרתון השרון

חצי מרתון השרון התקיים ביום שישי האחרון ומשך אליו רצים רבים. גם חברי קבוצת אלתרמנס לקחו חלק במרוץ, כאשר לקבוצת אלתרמנס המקומית ("אלתרמנס צורן") הייתה נציגות רבה. חלק גדול מחברי הקבוצה שיפרו את השיאים שלהם בצורה ניכרת:

  • 21.1 ק"מ – אפרת לביא – פעם ראשונה ותוצאה מצוינת!
  •  10 ק"מ – שיאים חדשים: בועז קטן (שיפור של 7 דקות!!!), מאיה לבב, ארז פרידמן, איילת פז, אורי לוי ומושיק.
  • 5 ק"מ – תמרה פרידמן עם שיא חדש.

    מרוץ העגור

    מרוץ העגור המסורתי מושך אליו כבכל שנה רצים רבים. המרוץ עובר בשמורה היפיפייה של החולה והינו אחד המרוצים היפים, השטוחים והמהירים בארץ.

    ברכות לחברי הקבוצה שזכו במקצה החצי מרתון:

  • דן אלתרמן במקום השני הכללי
  • נוית פלר במקום הראשון בקטגוריהברכות לחברי הקבוצה שזכו במקצה ה-10 ק"מ:
  • אילנה דקל מקום 3 בקטגוריה
  • דוד דיבון מקום 3 בקטגוריהברכות לרצים ששיפרו את השיאים האישיים שלהם:
  • 21.1 ק"מ – אבי מרום (שיפור של 8 דקות!!!), איתמר דניאלי ועומר קרחי.
  • 10 ק"מ – מיכל קקוזין

כמו כן, במרוץ העגור השתתפה גם קבוצה של 20 עובדי בית החולים זיו שהתאמנו למרוץ תחת ההדרכה של אלתרמנס. 

בנוסף, אנחנו רוצים לציין את כרמית בן עזרא, מתאמנת קבוצת "אלתרמנס צורן", אשר ביום ראשון שעבר לקחה פעם ראשונה חלק בחצי מרתון, אשר התקיים בקפריסין. כרמית קבעה תוצאה מדהימה של 1:51:34!!!

בהצלחה בסוף השבוע הקרוב לכל הרצים אשר לוקחים חלק בחצי מרתון בית שאן (אליפות ישראל) ולטריאתלטים שמתחרים בטריאתלון אילת (אליפות ישראל).

***********

בסופ"ש האחרון התקיימו מספר אירועי ספורט ולקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות מכובדת.

משחה ביכורי ים

ביום חמישי האחרון התקיים משחה ביכורי ים שכלל מקצים שחייה תחרותיים ל-10 ק"מ, 5.3 ק"מ ו- 3 ק"מ, וכן 2 מקצים עממיים ל-1600 מטר ו-800 מטר.

איריס מונטאנו, מאמנת השחייה של קבוצת הטריאתלון של אלתרמנס בהוד השרון וכפר סבא, לקחה חלק במשחה התחרותי ל-10 ק"מ וסיימה במקום השלישי בקטגוריה. איריס השלימה את המרחק בזמן של 2:45 שעות.

איריס – אנחנו גאים בך!!!

מרוץ אייל

מרוץ אייל, לזכרו של אייל שמואלי ז"ל, הינו מהמרוצים הגדולים והבולטים בישראל ומתקיים, זו השנה ה-16 ברציפות. אלפי משתתפים מכל קצוות הארץ פוקדים את המרוץ בכל שנה ונהנים מרמות קושי שונות לכל המשפחה: מקצים תחרותיים של 15 ק"מ ריצה, 5 ק"מ ריצה, 2 ק"מ ריצה לילדים ומקצים עממיים של 2 ק"מ ריצה ו-5 ק"מ הליכה.

גם לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות רבה עם קרוב ל-50 רצים שלקחו חלק במקצים השונים, ואף זכו בכמה גביעים:

מקצה 2 ק"מ

·         יותם איילנברג – מקום ראשון בנים גילאי 9-10

·         מעיין מגל – מקום שני גילאי בנות גילאי 11-12

בנוסף, ברכות לרצים ששיפרו את התוצאות האישיות שלהם – טל פייסט, אבי מרום ואיל אלסטר במקצה ל-15 ק"מ. וברכות לרצים שרצו בפעם הראשונה את המרחק ל-15 ק"מ – נינה שעשוע, כרמית בן עזרא ובועז קטן.

טריאתלון הילדים בבית ברל

 טריאתלון הילדים בבית ברל התקיים זו הפעם הראשונה, ומשך אליו קרוב ל-400 ילדים. טריאתלון זה היינו התחרות האחרונה לקראת אליפות ישראל שתתקיים באילת עוד שלושה שבועות

 

48 מילדי קבוצת אלתרמנס הגיעו לקחת חלק באירוע ואף זכו במקומות הראשונים:

ילדים גילאי 8

·         עידו דגן במקום השני

·         יואב גורן במקום השלישי

ילדים גילאי 9

·         טל לזר במקום השני

·         בן טפר במקום השלישי

ילדים גילאי 10

·         עידן גולדשטיין במקום הראשון

ילדות גילאי 12

·         הילה אריאס במקום הראשון

·         הילי בידרמן במקום השני

·         מיקה סולניק במקום השלישי

ילדים גילאי 12

·         עומר גבאי במקום הראשון

ילדות גילאי 13

·         שחר נחמני במקום השני

ילדים גילאי 13

·         אופק לאון במקום השני

·         איתי פרנקו במקום השלישי

 אנחנו רוצים לציין את אדר קורנט, צור פופקו, אסף פופקו, יותם זיו וגור אתרן שלהם זה היה הטריאתלון הראשון.

***********

בסופ"ש האחרון התקיימו מספר רב של אירועים, וכרגיל, לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות מכובדת:

יום חמישי 2/11 – מרוץ המדרגות של עזריאלי.

ביום חמישי האחרון התקיים מרוץ המדרגות של עזריאלי בפעם ה-15. לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות של מספר משתתפים, בהם גם של רן אלתרמן. לצערנו רן סיים רק במקום הרביעי, אבל לשאר חברי הקבוצה היה מוצלח יותר:

·         עידן טפר – מקום שני בקטגורית הנוער

·         ליעם אמיתי – מקום שלישי בקטגורית הנוער

·         דור גלי – מקום שלישי בקטגוריית 20-29


יום שישי 3/11 – מרוץ חיפה

ביום שישי בבוקר, התקיים מרוץ חיפה המסורתי שכלל מספר מקצים תחרותיים ל- 21.2, 10, 5 ו-2.5 ק"מ. קבוצת אלתרמנס החיפאית לקחה חלק במירוץ. ברכות לזוכים:

מקצה 5 ק"מ

·         רן אלתרמן – מקום שני כללי וראשון בקטגוריה

·         קרן אפרת – מקום שלישי בקטגוריית הנערות

בסיום המירוץ חגגו ילדי הקבוצה את יום הולדתו ה-13 של גיא צ'ארני שחל בדיוק באותו היום.

יום שבת 4/11 – מסע האופנים סובב כנרת

ביום שבת האחרון התקיים מסע האופנים סובב כנרת בפעם ה-40! מדובר במסע רכיבה עממי אשר מושך אליו כל שנה רוכבים רבים. חלק גדול מחברי קבוצת אלתרמנס לקחו גם הם חלק באירוע.

בשבוע הבא יתקיימו שני אירועי ספורט נוספים, בהם יקחו חלק חברי קבוצת אלתרמנס:

·         יום שבת 11/11 – מרוץ אייל

·         יום שבת 11/11 – טריאתלון הילדים בבית ברל

בהצלחה לכולם!

***********

בסופ"ש האחרון התקיימו שני אירועי ספורט ולקבוצת אלתרמנס היו נציגים:

·         HIRUS ULTRA MARATHON – מרוץ אולטרא מרתון אשר התקיים באזור הרי ירושלים וכלל מקצים ל-12, 21, 50 ו-80 ק"מ.

לקבוצת אלתרמנס היה נציג – תמיר בנוש (מקבוצת הריצה של אלתרמנס במתן), אשר השלים את המרחק ל-80 ק"מ ב- 11:35:50 שעות!!! כל הכבוד תמיר!!!

·         טריאתלון גן שמואל – טריאתלון גן שמואל המסורתי אירח השנה את אליפות ישראל במרחק חצי איש ברזל וכלל גם את מקצי האולימפי והספרינט. לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות במקצים השונים:

o        חצי איש ברזל 

§         ערן שחרי – סיים את המרחק ב- 5:04 שעות (מקום שני בקטגוריה)

§         טל פייסט – סיים את המרחק ב- 5:27 שעות

§         פבלו צוק – סיים את המרחק ב- 5:33 שעות

o        אולימפי 

§         עמית דרור (מקום שני בקטגוריה, טריאתלון ראשון שלו!!!)

§         ברק גלילי

o        ספרינט בוגרים –

§         לירון ברימר – מקום ראשון בקטגוריה

§         דניאל דהן

§         אדריאן לופר

§         חיים צור – טריאתלון ראשון!

§         אבירם קמין – טריאתלון ראשון!

o        ספרינט נוער –

§         שירה כץ, איתמר אשד, עידו שפוני, עדי פיק, עומר גורן, אביב הראל ו-אביב יצחקי.

§         זוכים –

·         שירה כץ – מקום ראשון כללי

·         איתמר אשד – מקום ראשון כללי

·         עידו שפוני – מקום שני בנוער

·         אביב יצחקי – מקום שלישי בנוער

כל הכבוד לכל המשתתפים והזוכים!

***********

בסופ"ש האחרון התקיימו 3 אירועי ספורט כאשר לאלתרמנס הייתה נציגות בהם:

·         מרוץ הלילה בצפון – אירוע בארגונו של דן אלתרמן וקבוצת אלתרמנס הצפונית. מדובר באירוע עממי שמשך אליו השנה מעל ל-450 רצים וכל הכנסותיו הן למען "ילדי שחפים". האירוע מתקיים זו השנה החמישית ברציפות, כאשר השנה המרוץ הועתק למתחם BIG בקריית שמונה, בסמוך לחנות החדשה של "אלתרמנס המרכז לספורט בצפון".

·         טריאתלון נתניה – טריאתלון נתניה המסורתי משך אליו השנה כ-520 משתתפים ולאלתרמנס הייתה נציגות של מעל ל-30 טריאתלטים אשר לקחו חלק במקצי הנוער, ספרינט בוגרים ואולימפי.

חברי הקבוצה אשר זכו במדליות:

o        מינספרינט בנים – עידו גומא במקום השני הכללי

o        נוער בנות – שירה כץ במקום השלישי הכללי ומקום שני בקטגריה

o        ספרינט בוגרים –

§         איילת אשד – במקום הראשון בקטגוריה

§         אילנה דקל – במקום השני בקטגוריה

§         לירון ברימר – במקום השני בקטגוריה

ברכות לנועה עבודי, קובי מזרחי, איציק שטריספלד וגל מיינצר על הטריאתלון הראשון שלהם, כאשר איציק וגל לקחו חלק במקצה האולימפי!!!

·         מסע האופנים בית השנטי – אירוע רכיבה מסורתי אשר יוצא מתל אביב ומסתיים בבית השנטי אשר נמצא בשדה בוקר. אורך המסע היינו 172 ק"מ והשנה לקחו חלק במסע כ-1200 רוכבים. לקבוצת אלתרמנס היו שני רוכבים – מאיה לשם ואלכס קורילובסקי שאנחנו מאוד גאים בהם!

***********

בסופ"ש האחרון התקיימו שני אירועי ספורט ולאלתרמנס הייתה נציגות מרשימה

טריאתלון הילדים בנס ציונה

ביום שבת, 14/10, התקיים טריאתלון הילדים בנס ציונה. טריאתלון נס ציונה הינה אחת מתחרויות הילדים הותיקות ביותר בליגת הילדים ומושכת אליה כל שנה הרבה ילדים. לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות גדולה, עם קרוב ל- 40 ילדים, שלקחו חלק במקצים השונים, החל ממקצה גילאי 8 ועד למקצה המיני ספרינט לבני 14-15. כמו כן, היו לנו גם כמה פודיומים:

  • גילאי 8 בנים – עידו דגן במקום השני
  • גילאי 9 בנים – בן טפר במקום השלישי
  • גילאי 10 בנים – עידן גולדשטיין במקום השני ורועי צ'ארני במקום השלישי
  • גילאי 12 בנות – פודיום מושלם של אלתרמנס – הילי בידרמן במקום הראשון, יעל לחוביצר במקום השני ונועה דורי במקום השלישי
  • גילאי 12 בנים – עומר גבאי במקום הראשון
  • גילאי 13 בנים – איתי פרנקו במקום השניברכות לכל המשתתפים והזוכים.אנחנו רוצים לציין את יהונתן גבאי, עדין לא בן 8, ועברו זה היה טריאתלון הילדים הראשון. כמו כן את איתמר עדי שגם עבורו זה היה הטריאתלון הראשון, וגם הוא בקטגוריית גילאי 8.מרוץ גליל יםביום שבת האחרון התקיים מרוץ גליל ים המסורתי, אשר מאורגן על ידי עמותת איילות. גם במרוץ זה הייתה לאלתרמנס נציגות על הפודיום:
  • מקצה 2 ק"מ – גילי איס  במקום הראשון בקטגוריה הילדים 11-12
  • מקצה 5 ק"מ – גלעד הילינג במקום השני בקטגוריית הנוער 17-19 ובמקום הרביעי הכללי!!!ברכות לכל המשתתפים והזוכים.עוד שבת מוצלחת למשפחת אלתרמנס (-:האירועים הבאים:
  • מרוץ הלילה בצפון – יום חמישי 19/10
  • טריאתלון נתניה – יום שישי 20/10

בהצלחה לכולם!!!

***********

בסוף השבוע האחרון התקיימו מספר אירועים ולחברי קבוצת אלתרמנס הייתה נציגות באירועים השונים:

מרוץ תנ"ך תש"ך – ברכות לתמיר בנוש על המקום השלישי הכללי במקצה ל-70 ק"מ. תמיר מתאמן בקבוצת הריצה של אלתרמנס במתן.

 

טריאתלון קריית ים – לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות מכובדת בטריאתלון הראשון למחצית העונה השנייה. ברכות לכל הזוכים:

בנים גילאי 8 – עידו דגן במקום הראשון

בנים גילאי 9 – בן טפר במקום השלישי

בנים גילאי 11 – רועי לזר במקום הראשון

בנות גילאי 12 – הילה אריאס במקום הראשון, יעל לחוביצר במקום השלישי

בנים גילאי 12 – עומר גבאי במקום הראשון

בנות גילאי 13 – יסמין לנדסברג במקום השני

בנים גילאי 13 – איתי פרנקו במקום הראשון

נערות 16-19 – שירה כץ במקום הראשון

ספרינט נשים – לירון ברימר מקום שני בקטגוריה

ברכות לגל מינצר על הטריאתלון הראשון שלו

 

אליפות העולם בטריאתלון – ברכות לאיתמר אשד שהתחרה ביום שבת באליפות העולם בטריאתלון. אליפות העולם התקיימה השנה בעיר רוטרדם שבהולנד. התחרות התקיימה בתנאי מזג אויר קשים, עם רוחות, גשמים וקור. לאיתמר זו הייתה אליפות העולם הראשונה והוא סיים במקום ה-40. כל הכבוד איתמר, אנחנו גאים בך!!!

 

***********

ביום שבת האחרון התקיים מרוץ גלעד, מרוץ ל-5 ק"מ. מרוץ זה פותח את עונת המרוצים לחצי השני של השנה. לקבוצת אלתרמנס הייתה נציגות וגם כמה זוכים:


נשים
שירה כץ – ראשונה כללי
נגה וכמן – שנייה כללי
נעמה לוי – שלישית בקטגוריה עד גיל 16 (רק בת 13)

גברים
עידו שיפוני – שני כללי (ראשון גילאי 17-29(
עידו גומא – שלישי כללי (ראשון עד גיל 16(
רן אלתרמן – שני בקטגוריה 30-39

כל הכבוד לשחר נחמני, יהב נחמני ונעמה לוי שהם רק בני 13 והיום היה מרוץ ה-5 ק"מ הראשון שלהם.

ברכות לנינה שעשוע על שיא חדש ב-5 ק"מ – 31:39 דקות.

היעדים הקבוצתיים הבאים:

·          7/9 – מרוץ הילדים בהרצליה

·          8/9 – מרוץ ערד מצד

***********

בחודש יוני התקיים טריאתלון אשקלון, אשר היווה את אליפות ישראל בספרינט טריאתלון (לקבוצות גיל) ואת אליפות ישראל לקדטים. כמו כן, התקיים מקצה קריטריון לאליפות אירופה לקדטים 16-17.

לאלתרמנס הייתה נציגות מכובדת בתחרות וגם על הפודיום.

 ברכות לזוכים:

*        אליפות ישראל לקדטיות:

      o        שירה כץ  – מקום ראשון

      o        נגה וכמן – מקום שלישי

*         אליפות ישראל לקדטים:

      o        עידו שיפוני  – מקום ראשון

      o        שון סביט  – מקום שלישי

*       אליפות ישראל לקבוצות גיל:

      o        נעם פישמן מקום ראשון בקטגוריה (שנייה כללי!!!)

      o        לירון ברימר מקום ראשון בקטגוריה

o       נווה מאור מקום ראשון בקטגוריה

      o        טל פייסט  מקום ראשון בקטגוריה

      o        איילת אשד מקום שני בקטגוריה

בנוסף לטריאתלון אשקלון, התקיימה גם אליפות אירופה בטריאתלון ולקבוצת אלתרמנס היו 3 נציגים בקטגוריית נוער עלית – עדי אריאס, איתמר אשד ורז חיים. מבין השלושה, איתמר הוא זה שקבע את התוצאה הטובה ביותר, כאשר סיים במקום ה-22, תוך שהוא קובע את הקריטריון הבינלאומי לאליפות העולם בטריאתלון.

 גאווה גדולה לקבוצת אלתרמנס על ההישגים הרבים!

אנחנו מחכים לפתיחת העונה החדשה.

נגישות