חנות אלתרמנס בהרצליה

לאחרונה נפתחה בקאנטרי הרצליה חנות ציוד טריאתלון בחסות משותפת של שתי ענקיות ספורט מקצועיות – רוזן מינץ הרצליה ואלתרמנס.
החנות ממוקמת בתוך הקאנטרי פנימה אך נגישה ומציעה שלל שירותים לכלל תושבי הרצליה והסביבה. מכיוון שבאזור הקאנטרי אין הרבה חנויות טריאתלון – הרי שמיקום זה משרת אוכלוסייה גדולה של מתאמנים ומתחרים, חובבנים לצד מקצוענים. החנות מציעה מענה בשלושת ענפי הטריאתלון – ריצה, רכיבה ושחייה וניתן לרכוש בה את כל הציוד והאביזרים הדרושים, לצד קבלת ייעוץ מקצועי ובחירה נכונה של כל פריט.

שעות הפעילות של החנות:

יום ראשון – 9:00-20:00

ימים שני עד חמישי – 8:00-20:00

ימי שישי – 9:00-14:00

ימי שבת – 10:00-14:00

 

רוזן ומינץ

חברת "רוזן ומינץ" היא הספק הגדול בארץ לציוד רכיבה מקצועי ומהווה מעיין שופע של ידע מוסמך מעולם האופניים. לחברה סניפים בפריסה ארצית המציעים מכירה ושירות של אופניים מכל הסוגים וכל הציוד הנלווה, הן לרכיבות פרטיות, רכיבות שטח ותחרויות רכיבה שונות. מי שבקיא בעולם הרכיבה או הטריאתלון מכיר את השם "רוזן ומינץ" ויודע להעריך את התרומה הגדולה של חברה זו לענף כולו.

 

טריאתלון

יש הרבה מאד מה לדעת בתחום של ציוד טריאתלון. מי שמתכוון לקחת חלק בתחרויות המתקיימות מעת לעת בארץ ובעולם חייב להתאמן בצורה מסודרת ומקצועית שתסייע לו להתקדם אט אט על פי רמת הכושר הגופני שלו. כאשר המתאמן מלווה על ידי מאמנים מוסמכים ומקצועיים הם יעזרו לו בבחירת האביזרים הדרושים לו לתחרות הוגנת, נכונה ונוחה עבורו. אופניים, לבוש, נעלי ריצה ורכיבה, קסדה, ציוד לשחייה וכמובן מענה לשאלות או נושאים טכניים של אופניים או ציוד – כל אלה חייבים להינתן במקום אחד ותחת קורת גג אחת. חנות ציוד לטריאתלון של אלתרמנס ורוזן ומינץ מספקת את כל המענה הדרוש.

 

אופניים

רכיבה על אופניים החלה כתחביב אהוב על אנשים בכל הגילאים ובשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים והתפתחויות שהפכו את הרכיבה לקלה ונגישה עד כדי כך שאנשים רבים משלבים אותה כחלק בלתי נפרד מחיי היומיום והשגרה שלהם. יש שמעדיפים לעשות שימוש באופניים ככלי תחבורה לכל דבר ויש כאלה שמשתמשים בהם להנאתם. כך או כך – חשוב מאד לשמור על תקינות האופניים ולבצע מדי פעם פעולות תחזוקה על מנת לוודא שהן תקינות ומתאימות לשימוש. בנוסף חשוב שאיש טכני מקצועי יוודא שכל המערכות והמנגנונים פועלים בצורה תקינה – מה שיבטיח נסיעה טובה ובטוחה!

 

ריצה

חנות טריאתלון הרצליה היא הכתובת למי שעוסק בריצה, בין אם בצורה חובבנית ובין אם הוא מעוניין לקחת חלק בתחרויות ומרוצים. יש חשיבות גבוהה מאד להבנה מעמיקה של הדרך הנכונה לרוץ ולהימנע מפציעות שמקורן בתנועות לא נכונות. בחנות אפשר לקבל ייעוץ והמלצות הקשורים לנעלי ריצה, לביגוד מתאים, להכנה לקראת תחרות זו או אחרת, תינתנה תשובות על שאלות הקשורות בשעות המתאימות לריצה או לאימון ועל הצטרפות למסגרת מסודרת של אימונים מקצועיים.

 

שחייה

השחייה היא ענף ספורט מיוחד במינו ויש בו הרבה מה ללמוד כאשר מחליטים לפנות אל הצד המקצועי והתחרותי שבו. לא בכדי לוקחת השחייה חלק בתחרויות הטריאתלון השונות, שכן היא משלימה את הריצה והרכיבה בטרילוגיה של הענף המאתגר. שחייה נכונה המתאימה לטריאתלון דורשת לא מעט ידע תיאורטי ומעשי וחשוב לעשות שימוש בציוד ואביזרים שמתאימים לכל שוחה ושוחה, זאת על מנת לממש את הפוטנציאל והתכונות הספורטיביות ולעמוד במטרות שכל אחד מציב לעצמו.

 

אופניים חשמליים

רכיבה על אופניים נמצאת במקום גבוה בשיח הציבורי כיום בזכות הופעתם של האופניים החשמליים. גם לאופניים אלה עלולות לקרות תקלות מדי פעם וחשוב מאד לקבל שירות מקצועי של תיקון אופניים חשמליים בקרבת מקום המגורים. זו הסיבה שגם את השירות הזה, לצד כל נושא נוסף הקשור באופניים אפשר לקבל בקאנטרי, חנות אופניים הרצליה המציעה את השירותים לתושבי העיר והסביבה. מי שעוסק בטריאתלון יוכל להגיע לקבל שירות תיקון אופניים הרצליה ללא הצורך לנסוע רחוק או לחפש היכן ניתן לקבל שירות שכזה. עובדי החנות יודעים ויכולים לתת כל מענה הדרוש גם בתחום הטכני של אופניים חשמליים הרצליה ואפשר לשאול כל שאלה שמתעוררת בנושא זה.

 

אלתרמנס – המרכז לספורט בצפון

בלב מרכז הקניות ביג, דרומית לקריית שמונה – ממוקם מרכז ספורט של אלתרמנס המציע את כל הציוד המקצועי הדרוש לשלושת ענפי הטריאתלון – ביחד ולחוד. בנוסף ניתן במקום להירשם לאימוני טריינרים +  EMSעל בסיס קבוע או חד פעמי.

שעות פעילות המרכז:

ימים א' עד ה' - בין 9:00-21:00

ימי שישי 9:30-14:30

מוצאי שבת - חצי שעה מצאת השבת ועד 21:30

 

שעוני דופק של POLAR

20% הנחה

בגדי ים של ספידו

20% הנחה

אוזניות לריצה 369 ₪

Plantronics BackBeat FIT Bluetooth

נגישות