טריאתלון ילדים

כפי שאנשים רבים מביעים עניין הולך וגובר בספורט הטריאתלון – כך גם יורד אט אט גיל המתעניינים ולשמחתם של הורים רבים – אפשר למצוא כיום מסגרות מגוונות המציעות טריאתלון ילדים. עידוד לביצוע פעילות גופנית אינו מוגבל לגיל מסוים ולכן ילדים שניחנים בכישרון ספורטיבי או אתלטי עשויים למצוא עניין והנאה רבים במסגרות אלה.

 

אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל לעסוק בספורט

אימונים מסודרים של ענף ספורט שנחשב לתובעני מתאימים מאד לילדים צעירים. הם נהנים מהאתגר, לומדים על ספורט והישגיות, מפנימים כבר מהילדות את העקרונות של אורח חיים בריא ומאוזן ולומדים להתמודד עם אכזבות או אי עמידה במטרות. חוג טריאתלון ילדים הוא בעצם הרבה יותר מחוג וכישורי חיים רבים יכולים להיות מופנמים על ידי הילדים – צידה לדרך לכל החיים.

 

איפה יש חוגי טריאתלון המתאימים לילדים?

אלתרמנס מפעילה קבוצות של טריאתלון ילדים באזור המרכז, צפון מישור החוף והשרון. אפשר לבחור בין  קבוצת טריאתלון ילדים כפר סבא, לבין אימונים נפרדים של שלושת ענפי הספורט – על פי בחירתו של הילד או בחירתם של הוריו. אפשר לבחור חוג טריאתלון ילדים תל אביב המתאים לכמה גילאים, כך שכל ילד יכול למצוא את קבוצת הגיל שהכי מתאימה לו.

קבוצת טריאתלון ילדים הוד השרון נותנת מענה לתושבי העיר והמושבים באזור במרחק נסיעה קצר ממגוון אזורים או מקומות. קבוצת טריאתלון ילדים הרצליה פועלת בשיתוף "בני הרצליה" ומציעה חווית ספורט מושלמת גם לילד שמתאמן וגם לבני המשפחה שלו ששותפים לאימונים ולהוויה הספורטיבית שלו.

אם אתם מתגוררים בעיר הסמוכה תוכלו למצוא מסגרת טריאתלון ילדים רעננה שתאים לכם ולילד שלכם וכך הוא יוכל לקחת חלק בחוויית הספורט המהנה והמעצימה.

קבוצת אימון טריאתלון נוספת לילדים

 

למה דווקא להתחיל בגיל כל כך צעיר?

ישנם יתרונות רבים ומגוונים לכך שאין גיל שהוא מוקדם מדי לביצוע פעילות ספורטיבית, גם אם מדובר בענף שנחשב למאתגר ותובעני. החינוך לספורט וכל המאפיינים שמתלווים אליו הם חלק בלתי נפרד מהחינוך ודרך החיים של כל אדם ואדם ולכן כשהחינוך וההשרשה מתחילים בגיל מוקדם – הרבה יותר קל ונכון להנחיל הרגלים שיישארו בתודעה לנצח.

חוג טריאתלון ילדים יספק לילדים מסגרת מסודרת וקבועה של אימונים בשלושה ענפי ספורט שעבור כל אחד מהם צריך ללמוד מיומנויות גופניות שונות, מאמנים מוסמכים ומנוסים בעלי גישה טובה וחיובית לילדים שיהיו שם בשבילם בכל רגע לעודד, לומר מילה טובה, לתמוך ולסייע בהתגברות על אכזבה, קבוצה תומכת ומגובשת של ילדים בגילאים דומים וכמובן אווירה ספורטיבית שתגיע עם הילד גם הביתה.

 

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

תגיות:
נגישות