טריאתלון תל אביב 2019

טריאתלון תל אביב 2019 הוא אחד מאירועי הספורט הגדולים והחשובים ביותר שמתקיימים בישראל בכלל ובתל אביב בפרט. ספורטאים מקצועיים לצד חובבי הענף ממתינים בקוצר רוח לתחרות והיא נמצאת במקום גבוה בשיח הציבורי בימים שקודמים לה. בניגוד לדעה הרווחת – לא חייבים להיות מאלה שמתאמנים במשך שנים רבות לקראת הטריאתלון ויתרה מכך – אפשר לקבל החלטה ספונטנית על הרשמה, להירשם לחפש קבוצת טריאתלון למתחילים ולהתחיל באימונים כבר עכשיו – אימונים שבזכותם אפשר להגיע מוכנים לקראת האירוע הגדול.

 

קבוצות אימון לטריאתלון

אם גם לך עברה המחשבה של הרשמה לטריאתלון – אנו באלתרמנס מציעים קבוצות טריאתלון למתחילים או מתקדמים, על פי רמת הכושר של כל משתתף. גם ילדים מוזמנים בשמחה לקחת חלק באימונים וכך להשתתף במקצה הילדים באירוע. בזכות קבוצות אימון לטריאתלון יש לך מספיק זמן להכין את עצמך, אין זה מאוחר מדי ולא צריך להמתין לטריאתלון של שנה הבאה. אנחנו באלתרמנס נדאג לכל מה שדרוש לך כדי להגיע לטריאתלון בדרגת המוכנות המושלמת! אם כבר יש לך ניסיון באימוני טריאתלון או שכבר השתתפת במרוצים – יש לנו מסגרות של אימון טריאתלון שמתאימות גם לך, מסגרות שבהן המאמנים שלנו יסייעו לך לשפר את הביצועים שלך, לקבל טיפים לטכניקה נכונה וכך לדרג את חווית האימון.

 

טריאתלון לכל המשפחה

אחד היתרונות הגדולים של תחרות הטריאתלון בתל אביב היא האפשרות של בני משפחה ממגוון גילאים לקחת חלק באירוע. ההכנות לקראתו מעניינות ומרגשות וכאשר בני משפחה רשומים ביחד לאותה קבוצת טריאתלון. הם מבלים ביחד זמן איכות גם במהלך האימונים וההכנות וכמובן תומכים זה בזה בזמן הטריאתלון. משימה מאתגרת, הצבת מטרה, התגברות על מכשולים שמציבים הגוף והנפש – מול כל אלה ניצבת תחושת ההתעלות האישית והעמידה באתגר – ביחד ולחוד.

 

קבוצות טריאתלון למתחילים ומתקדמים

טריאתלון תל אביב 2019, בדומה לתחרויות הקודמות – מציע כמה וכמה מקצים שמתאימים לכל אחד מהמתחרים, לחוסן הגופני שלו, לרמת הכושר הגופני שלו ולאפשרות המתאימה לו – מקצה תחרותי או עממי, אולימפי או ספרינט ועוד. עבור ספורטאים מקצועיים מהווה הטריאתלון הזדמנות לבחינה אישית של היכולות, שיפור הישגים אישיים והכנה לקראת התחרויות הבאות.

>> לאתר טריאתלון תל אביב

 

טריאתלון תל אביב 2019 – עדין לא מאוחר להתאמן!

אם היית רוצה לקחת חלק בתחרות שמקבלת ספורטאים מכל הרמות ומכל קצוות הארץ והעולם – אנחנו מזמינים אותך להתאמן בשורות קבוצות אימון טריאתלון של אלתרמנס. עדיין לא מאוחר מדי! בזכות האימונים המותאמים וההדרגתיים שלנו, גם לך יש את האפשרות להירשם לטריאתלון, לבחון את יכולות הגוף והנפש שלך ולהוכיח שגם בפרק זמן קצר אפשר להיות מלווה על ידי מאמנים מקצועיים ולהגיע מוכנים לתחרות.

 

רוצה להצטרף עוד היום לאימוני הטריאתלון שלנו? עדין לא מאוחר!

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

 

להרשמה לאימוני הכנה לקראת הטריאתלון בתל אביב 2018

 

תגיות:
נגישות