כושר אפס

המחשבה על התחלת ביצוע פעילות גופנית או אימוני ספורט, כולל אימוני ריצה, היא מחשבה שעוברת במוחו של כל אחד ואחת מאיתנו. מה שקורה בפועל הוא שיש פער גדול מאד בין המחשבה והרצון לבין הביצוע הלכה למעשה ואנשים רבים מוותרים על האימונים מסיבות שונות. בקרב אלה שאין להם ניסיון כלל בפעילות ספורטיבית או שהניסיון שלהם מועט יש סיבה רווחת שלא להתמיד או לפנות לקבוצת אימון והיא החשש מרמה נמוכה או מביצועים לא מספקים של תרגילים או תוצאות.

 

כושר אפס הוא המצב האידאלי להתחיל!

אצלנו באלתרמנס אין חשיבות לניסיון קודם אלא להיפך – אנחנו מעודדים פעילות ספורטיבית גם למי שאין לו כלל ניסיון. אנחנו יודעים שקשה מאד להתחיל מאפס ויש חשש או מבוכה מהמתאמנים האחרים אבל בדיוק בשביל זה אנו מעסיקים מאמנים שהם לא רק מקצוענים בתחומם אלא יכולים גם לתת תמיכה אישית לכל מתאמן. המאמנים שלנו יראו לך – צעד אחר צעד – איך להתחיל להתאמן בכל ענף, כולל טריאתלון, יראו דרך העיניים המנוסות שלהם מה היכולות והמגבלות שלך, ימליצו על אימוני שחייה למתחילים וייתנו עצות להתקדמות בטוחה שמתאימה אישית רק לך.

 

אז איך עושים את זה?

קבוצות טריאתלון למתחילים הן דרך נהדרת לשלב כמה ענפי ספורט בשגרת האימונים וביחד עם תזונה נכונה ושינוי מחשבתי עמוק – אפשר לשפר ולשדרג את איכות החיים. גם לך לבטח יש את החלומות שלך, את המטרות שלך ואת היעדים שהיית רוצה להציב לעצמך – ברגע שתתקבל אצלך ההחלטה לצאת לדרך – אנחנו נהיה שם כדי ללוות ולתמוך בדיוק איזה שזה יהיה מתאים אך ורק לך. אנחנו מתאימים לכל מתאמן את המסגרת שלו באימוני טריאתלון וכך קל הרבה יותר להתחיל וגם להתמיד לאורך זמן.

 

אלתרמנס מזמינה מתאמנים בכל רמה!

מי שמחפש רעיונות איך להתחיל להתאמן מאפס – מוזמן להכיר את הקבוצות שלנו ולהיווכח שהדרך הטובה והתומכת ביותר לעשות את הצעדים הראשוניים בעולם הכושר הגופני הוא אימון ריצה למתחילים בקבוצה תומכת, מפרגנת ועוטפת. גם מי שמתאמן מזה זמן רב יידע לתמוך, לפרגן ולעודד את המתאמנים החדשים והתמיכה הקבוצתית מהווה עמוד תווך בין המתאמנים שלנו באלתרמנס.

 

התקדמות בקצב שלך!

כשתתקבל אצלך התחושה שההתקדמות מתבצעת לפי הקצב שלך, על פי היכולות שלך ועל פי הנוחות שלך – נוצר רצון טבעי להתמיד באימוני הריצה, הגוף והנפש מגיבים היטב לאימון עצמו ולתחושות ההדדיות בין חברי הקבוצה ואפשר אט אט להציב מטרות כמו עמידה בזמנים או השתתפות בתחרות או מרוץ.

 

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

תגיות:
נגישות