מירוץ כפר סבא ומירוץ רעננה – שכנים לא רק על המפה

מירוץ רעננה ייערך, זו השנה ה- 29 ביום שישי ה- 16.3.2014. המירוץ מקבץ רצים מקצועיים וחובבנים מכל רחבי הארץ ומהווה גם אירוע משפחתי והפנינג מהנה לכל תושבי האיזור. המירוץ מהווה מפעל לזכרו של סגן ניר הררי ז"ל, בן העיר רעננה שנהרג בתאונת דרכים בעת שירותו הצבאי. משפחתו של סגן ניר הררי מעורבת בארגון וקיום המירוץ מדי שנה.

מירוץ רעננה מורכב ממקצה תחרותי שאורכו 10 ק"מ וישנה בו חלוקה לפי מין וגילאים, ישנו מקצה זהה עבור משתתפים הרכובים על אופני יד. בנוסף למקצים תחרותיים אלה קיים מקצה עממי שאורכו כ- 3 ק"מ. נקודת הזינוק ממוקמת, איך לא, בפארק רעננה, מקום מושלם לבילוי של יום שישי כאשר מזג האוויר נעים ונוח.

מפאת היותן שכנות, אנשים מרבים לבצע השוואות בין המירוץ המתקיים בכפר סבא לבין זה שמתקיים ברעננה. ניתן לראות כי קיימים הבדלים בחלוקה לקבוצות בתוך המקצה התחרותי (חלוקה לנשים וגברים ברעננה, שאינה קיימת בכפר סבא) וישנו הבדל באורך המסלול העממי משפחתי – 3 ק"מ ברעננה אל מול 7.5 ק"מ בכפר סבא.

מכיוון שהמירוצים שואפים לפנות הן אל קהל המתחרים המקצועיים והן אל משפחות ורצים חובבנים, הרי שישנו מענה לשני קבוצות אלה גם במירוץ זה וגם בזה. קיום אירוע ספורט בעיר מסוימת מהווה גם חגיגה לעיר עצמה, וקיום מירוץ או תחרות ספורטיבית הפך לנורמה של ממש בערים רבות ברחבי הארץ, על מנת לעמוד בסטנדרט שהוצב על ידי הערים החלוצות בתחום קיום מירוצים ותחרויות ספורט.

בשני המירוצים ייערך טקס מרגש של הכרזה על המנצחים במקצים התחרותיים, חלוקת פרסים, נשיאת נאומים על ידי בכירים מטעם העירייה המקומית וכמובן הופעות לטובת הקהל הרחב. אין ספק שמדובר באירועים נעימים ומהנים עבור כל המשתתפים – הן אלה הלוקחים חלק פעיל בתחרויות והן אלה שמגיעים על מנת לעודד, לספוג מן האווירה או להעביר כמה שעות בחיק המשפחה.

לתאום אימון ניסיון ללא תשלוםצרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

תגיות:
נגישות