אימוני ריצה לילדים ונוער בהוד השרון

אימוני הריצה בשיטת אלתרמנס מותאמים לילדים ונוער בכל הרמות ומתקיימים בקבוצות בפארק עתידים בהוד השרון.

האימונים מחולקים לקבוצות נפרדות של ילדים בגילאי 8-11 ונוער בגילאי 11-16.

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

* לקבוצות הריצה לילדים הוד השרון

* לקבוצת ריצה לנוער הוד השרון


חוג ריצה לילדים הוד השרון

חוגי הריצה לילדים מובילים בביקוש בין חוגי ספורט לילדים. ריצה לילדים הוא ענף ספורט ייחודי ומעניין, מאתגר ומלא סיפוק אישי. אצלנו באלתרמנס החינוך והאהבה לספורט מתחילים כבר בגיל צעיר. אנחנו נותנים דגש על הישגיות, שיפור הדימוי העצמי, דבקות במטרה וחתירה להצלחה ולא פחות חשוב – הנאה של הילדים מהעיסוק בספורט! מי שמסיים מירוץ מכיר את השיפור העצום בביטחון העצמי, ואת ההתעלות הרוחנית והמנטלית, זו שגורמת לרצות להמשיך לשחות, לרכב, לרוץ, ולהציב מטרות חדשות!

אימוני ריצה לילדים מתאימים לכל סוגי המתאמנים – גם מתחילים וגם מתקדמים. ניתן להצטרף לקבוצה החל מגיל 8 והיא מתאימה למי שמחפש ריצה לילדים בהוד השרון או ריצה לילדים בכפר סבא והסביבה.

אנחנו מציעים אימון ריצה פעם בשבוע לילדים.

קהל יעד

האימונים מיועדים לילדים בגילאים 8-11.

מאמנים

מנהל מקצועי: רן אלתרמן
מאמן: אורי צומברג

על האימונים

מסגרת האימונים כוללת עבודה על פיתוח מיומנויות מוטוריות תוך שימת דגש על מרכיבי הכושר הגופני. האימונים מתבצעים במסגרת קבוצתית המקנה מיומנויות חברתיות וכישורי חיים.

האימונים מתקיימים בימי שני בין השעות 16:00-17:00 בפארק עתידים.

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.


קבוצת ריצה לנוער הוד השרון 

אנחנו רוצים להציע בחום רב להורים שמחפשים חוגים לילדים, וכן גם חוג ספורט לנערות לבדוק את האפשרות של חוג ריצה לנוער. הריצה מובילה בביקוש בין חוגי ספורט לבני נוער. ריצה לנוער הוא ענף ספורט ייחודי ומעניין, מאתגר ומלא סיפוק אישי. אצלנו באלתרמנס החינוך והאהבה לספורט מתחילים כבר בגיל צעיר. אנחנו נותנים דגש על הישגיות, שיפור הדימוי העצמי, דבקות במטרה וחתירה להצלחה. אבל גם לא פחות חשוב לנו, לדאוג שלילדים תהיה הנאה מהעיסוק בספורט! מי שמסיים מירוץ מכיר את השיפור העצום בביטחון העצמי, ואת ההתעלות הרוחנית והמנטלית, זו שגורמת לרצות להמשיך לרוץ ולהציב מטרות חדשות!

אימוני ריצה לנוער מתאימים לכל סוגי המתאמנים – גם מתחילים וגם מתקדמים. ניתן להצטרף לקבוצה החל מגיל 11 ועד גיל 16 והיא מתאימה למי שמחפש ריצה לילדים בהוד השרון או ריצה לילדים בכפר סבא והסביבה.

אנחנו מציעים אימון ריצה פעם בשבוע לנערים ונערות.

קהל יעד

האימונים מיועדים לבני נוער בגילאים 11-16.

מאמנים

מנהל מקצועי: רן אלתרמן
מאמן: אורי צומברג

על האימונים

מסגרת אימוני הריצה כוללת עבודה על פיתוח מיומנויות מוטוריות תוך שימת דגש על מרכיבי הכושר הגופני. האימונים מתבצעים במסגרת קבוצתית המקנה מיומנויות חברתיות וכישורי חיים.

האימונים מתקיימים בימי שני בין השעות 17:00-18:00 בפארק עתידים.

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

נגישות