שחייה

אין כמו התחושה המרעננת של אימון שחייה!

חיפשת אימון שחייה למתחילים? היית רוצה לקחת חלק באימוני טריאתלון או להיחשף לענף ספורט מרענן וכזה שלא מזיעים בו? עכשיו מצאת! שחייה אולי נחשבת לענף ספורט שונה מענפי הספורט המבוצעים על היבשה, אך יש לה את התכונות המיוחדות שלה ואת היתרונות שהיא יכולה להשיג עבורך! כושר גופני מצוין, שיפור חילוף החומרים בגוף, תחושת רעננות בכל הגוף וכמובן ההרגשה של לעשות משהו עבור עצמך!

 

אימוני שחייה באלתרמנס

עוד לא יצא לך להכיר את אלתמרנס? הגיע הזמן!

אלתרמנס מנוהלת על ידי האחים רן ודן אלתרמן – ספורטאים מוכרים מצמרת הספורט בישראל ואלופי הארץ בעבר בטריאתלון. רן ודן שמו להם למטרה להנגיש לציבור הרחב אימוני טריאתלון מלאים או אימונים בכל אחד מענפי הספורט בנפרד – ריצה, שחייה ורכיבה על אופניים. אפשר למצוא אימוני שחייה למתחילים או מתקדמים באזור השרון וגוש דן ולקחת חלק בקבוצות המתאימות לכל רמה ולכל גיל. מעבר לשיפור הסגנון והטכניקה – האימונים מבוצעים בהרבה כיף והנאה והשתייכות לאחת מהקבוצות של אלתרמנס משמעה השתייכות למשפחה! תושבי הצפון יוכלו למצוא אימוני שחייה למבוגרים בקרית שמונה, כחלק מאימוני טריאתלון או במסגר נפרדת.

 

למי מתאימים אימוני שחייה?

שחייה יכולה להיות פתרון מצוין למי שמעוניין להיכנס לעולם הספורט והכושר הגופני, כפעילות פנאי אישית  או עם הזמן – כמסגרת תחרותית. המסגרת פונה לילדים, נוער ומבוגרים החל מגיל 8. באלתרמנס תמצאו אימונים המתאימים לכל הרמות ומועברים על ידי מאמנים מוסמכים, מקצועיים ומנוסים. ביחד עם המאמן אפשר להציב מטרות ריאליות ומתאימות, לקבל משוב על האימון והטכניקה ולעבור משלב לשלב בהתאם להתקדמות האישית של כל אחד. כבר יש לך ניסיון? יש לך אפשרות למצוא גם אימון שחייה למתקדמים וכך ליהנות מאימון במקביל לשחיינים שהרמה שלהם דומה לשלך. מדי פעם מתקיימים אימונים בים עבור מי שהשחייה מהווה עבורו חלק מאימונים לקראת טריאתלון.

 

אני רוצה! איך מתחילים?

באלתרמנס אפשר להגיע לאימון ניסיון ללא תשלום או התחייבות. אצלנו לא רק מתאמנים, חשוב לנו שהמתאמנים ייהנו! לכן ההזמנה לאימון ניסיון מתאימה ופתוחה לכל אחד – כדי שיהיה לך קל יותר לבחון האם המסגרת מתאימה לך, האם השעות נוחות וכדי לוודא שהאימון עונה על הציפיות שלך. במהלך האימון אפשר לברר ולשאול כל שאלה שמתעוררת אודות האימונים בכלל ואימוני השחייה בפרט.

אז מתי יהיה לך נוח להגיע?

נגישות