אימון אישי

באלתרמנס המתאמנים שלנו מקבלים תמיד יחס אישי. אולם, יש מתאמנים שאורח החיים שלהם לא מתאים ללוח הזמנים של קבוצות הריצה שלנו (כל אחד הסיבות והאילוצים שלו).

תוכנית האימונים האישית מותאמת ללוח הזמנים של המתאמן, ליעד שיקבע לעצמו, ולכל אילוץ אחר שדורש התחשבות, תוך כדי יחס אישי וליווי צמוד.

האימון האישי מתחיל בפגישה אישית, בה המאמן מכיר את המתאמן והרקע הספורטיבי שלו, הגדרת מטרותיו של המתאמן (להתחיל לרוץ, לשפר תוצאות, לרדת במשקל, לרוץ מרתון וכדומה…) ובניית תכנית אישית שתעזור לו להגשים אותן.

אימון ריצה אישי מתאים לרץ בכל רמה שהיא, החל מרץ מתחיל ועד לרץ בעל ניסיון.

אנחנו נעזור למתאמן: "לחלום להאמין להשיג".

 

שחייה

שחייה היא פעילות ספורטיבית ומהנה, אשר מחזקת קבוצות רבות של שרירים בגוף, תוך הפחתה של העומס על המפרקים. השחייה תורמת מאוד לספורטאי ומאפשרת לו לפתח את הכושר והסבולת תוך הנאה וגיוון.

האם אתם רוצים ללמוד לשחות? האם אתם יודעים לשחות אבל רוצים לשפר את הטכניקה שלכם, על מנת שתוכלו לשפר תוצאות?

באלתרמנס אנחנו מציעים אימוני שחייה אישיים, אשר מועברים על ידי מדריך/מאמן מוסמך ועם ניסיון, ומאפשרים לכם להתקדם על פי רמתכם.

רוצים ללמוד לשחות? רוצים להתקדם בשחייה?

צרו איתנו קשר

לחלום. להאמין. להשיג.

 

אופנים

אופנים הם כלי התחבורה הנפוץ ביותר בעולם. רכיבה על אופניים היא פעילות בריאה, אשר תורמת לשיפור היכולת האירובית הגופנית.

האימונים האישיים שאנחנו מציעים באלתרמנס מתאימים לאנשים שמעולם לא התנסו ברכיבה, לכאלו שרוצים לשפר את הטכניקה והשליטה על האופנים, וגם לאלו שרוצים ללמוד איך להוציא מעצמם יכולת רכיבה טובה יותר.

רוצים ליהנות מעולם רכיבת האופנים? רוצים לשפר את טכניקת הרכיבה שלכם?

צרו איתנו קשר.

לחלום. להאמין. להשיג.

 

ריצה

ריצה היינה הפעילות הספורטיבית הבסיסית ביותר, וכדי להתחיל לרוץ אנחנו לא זקוקים לדבר, מלבד זוג נעלי ריצה וביגוד ספורטיבי נוח.

באלתרמנס אנחנו מציעים אימוני ריצה אישיים אשר מיועדים לרצים מכל הרמות, החל מרצים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הריצה ועד לרצים המנוסים והתחרותיים.

אימוני הריצה האישיים נותנים תשומת לב אישית לרץ, תוך הדרכה צמודה, ובניית תוכנית אימונים הדרגתית לעבר מטרותיו של המתאמן.

באימוני הריצה האישיים אנחנו ששמים דגש על טכניקת הריצה, בניית סרגל מאמצים אישית לרץ וביצוע תרגילי חיזוק ספציפיים למניעת פציעות.

רוצים להתחיל לרוץ? רוצים ללמוד לרוץ נכון? רוצים להשתפר בריצה?

לתאום האימון, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

לחלום. להאמין. להשיג.

נגישות