אימוני ריצה לילדים ונוער הרצליה

אימוני הריצה בהרצליה בשיטת אלתרמנס מותאמים לילדים ונוער בכל הרמות ומתקיימים בקבוצות. האימונים מחולקים לקבוצות נפרדות של ילדים בגילאי 8-11 ונוער בגילאי 11-16.

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

לקבוצות הריצה לילדים הרצליה

לקבוצת ריצה לנוער הרצליה


אימוני ריצה לילדים הרצליה

אימוני הריצה לילדים מובילים בביקוש בין חוגי ספורט לילדים. ריצה לילדים הוא ענף ספורט ייחודי ומעניין, מאתגר ומלא סיפוק אישי. אצלנו באלתרמנס החינוך והאהבה לספורט מתחילים כבר בגיל צעיר. אנחנו נותנים דגש על הישגיות, שיפור הדימוי העצמי, דבקות במטרה וחתירה להצלחה ולא פחות חשוב – הנאה של הילדים מהעיסוק בספורט! מי שמסיים מירוץ מכיר את השיפור העצום בביטחון העצמי, ואת ההתעלות הרוחנית והמנטלית, זו שגורמת לרצות להמשיך לשחות, לרכב, לרוץ, ולהציב מטרות חדשות!

אימוני ריצה לילדים מתאימים לכל סוגי המתאמנים – גם מתחילים וגם מתקדמים. ניתן להצטרף לקבוצה החל מגיל 8 והיא מתאימה למי שמחפש ריצה לילדים בהרצליה והסביבה.

אנחנו מציעים אימון ריצה פעמיים בשבוע לילדים.

קהל יעד

האימונים מיועדים לילדים בגילאים 8-11.

מאמנים

רן אלתרמן, נחמיה קב.

על האימונים

מסגרת האימונים כוללת עבודה על פיתוח מיומנויות מוטוריות תוך שימת דגש על מרכיבי הכושר הגופני. האימונים מתבצעים במסגרת קבוצתית המקנה מיומנויות חברתיות וכישורי חיים.

האימונים מתקיימים בימים שני ורביעי בין השעות 17:30-18:30 בפארק הרצליה.

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

קבוצת ריצה לנוער הרצליה

מבין אימוני הספורט המותאמים לנוער, נשמח להציע לכם את חוגי הריצה לנערים ונערות מבית אלתרמנס. הריצה מובילה בביקוש בין חוגי ספורט לבני נוער. ריצה לנוער הוא ענף ספורט ייחודי ומעניין, מאתגר ומלא סיפוק אישי. אצלנו באלתרמנס החינוך והאהבה לספורט מתחילים כבר בגיל צעיר. אנחנו נותנים דגש על הישגיות, שיפור הדימוי העצמי, דבקות במטרה וחתירה להצלחה. אבל גם לא פחות חשוב לנו, לדאוג שלמתאמנים תהיה הנאה מהעיסוק בספורט! מי שמסיים מירוץ מכיר את השיפור העצום בביטחון העצמי, ואת ההתעלות הרוחנית והמנטלית, זו שגורמת לרצות להמשיך לרוץ ולהציב מטרות חדשות!

אימוני ריצה לנוער מתאימים לכל סוגי המתאמנים – גם מתחילים וגם מתקדמים.

אימון הריצה מתקיים פעמיים בשבוע לנערים ונערות.

קהל יעד

האימונים מיועדים לבני נוער בגילאים 11-16.

מאמנים

מאמן: רן אלתרמן

על האימונים

מסגרת אימוני הריצה כוללת עבודה על פיתוח מיומנויות מוטוריות תוך שימת דגש על מרכיבי הכושר הגופני. האימונים מתבצעים במסגרת קבוצתית המקנה מיומנויות חברתיות וכישורי חיים.

האימונים מתקיימים בימי שני ורביעי בין השעות 18:30-19:45 בפארק הרצליה.

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

נגישות