אופניים

כל כך הרבה אנשים מתחילים לרכב על אופניים לאחרונה, למה לא להצטרף אליהם?

רכיבה על אופניים יכולה להיות גם תחביב מהנה, גם אפשרות מצוינת לפיתוח ושיפור הכושר הגופני וגם ענף ספורט תחרותי לכל דבר! כיום אפשר למצוא אימוני רכיבה שמתאימים מגיל 8 ועד 120 ולכל הרמות וכך לשלב בין פעילות פנאי מהנה לבין יכולת ספורטיבית תחרותית. החוכמה האמיתית היא למצוא קבוצת רכיבה שמתאימה לנתונים של כל אחד – אימונים בשעות נוחות, מתאמנים ברמה דומה, מאמנים מקצועיים שיכולים לסייע לכל מתאמן וכמובן מיקום שנוח להגיע אליו.

 

אלתרמנס – ככה רוכבים היום!

אלתרמנס מפעילה קבוצות רכיבה, ריצה ושחייה באזור השרון, גוש דן, חיפה וקרית שמונה. הקבוצות פועלות בניהולם המקצועי של רן ודן אלתרמן – אלופי הארץ לשעבר בטריאתלון ואפשר לבחור להצטרף למסגרת טריאתלון מלאה או רק לאימוני הרכיבה. מעבר לאימונים עצמם – המאמנים באלתרמנס מהווים מקור עצום לידע מקצועי ועדכני בנוגע לאופניים, לרכיבה נכונה, לטכניקות שונות או לחידושים בתחום. אפשר להתייעץ איתם בנוגע לרכישת אופניים לצורך תחביב או אימונים תחרותיים, לקבל מהם טיפים אישיים לשיפור היכולת והטכניקה ולבנות תכנית אימונים שיתאימו לכל אחד.

 

למי מתאימים אימוני רכיבה?

כל מי שיודע לרכב על אופניים יכול לקחת את התחביב הזה צעד קדימה ולהפוך את הפעילות לתחרותית או לכזאת שאפשר יהיה ללמוד בה טכניקה מתקדמת. שיפור הסגנון, תנוחת רכיבה נכונה, תחזוקה שוטפת לאופניים וכמובן למידה על ההבדלים בין סוגים שונים של אופניים. האימונים באלתרמנס מתאימים לכל הגילאים ולכל הרמות והקבוצות מוכרות ומבוקשות מאד עבור ילדים, בני נוער ומבוגרים במגוון רחב של גילאים!

 

גם אני רוצה חוג רכיבה!

זה הזמן לקבל החלטה עבור עצמך ולהגיע לאימון ניסיון ברכיבה! ללא תשלום וללא התחייבות – העיקר שתהיה לך אפשרות להגיע ולוודא שהאימון הוא בדיוק מה שחיפשת ומתאים לך! חשוב להגיע עם אופניים תקינים, קסדה ובקבוק מים. בין אם הפעילות מבוצעת בשביל הכיף ובין אם האימון הוא חלק מהכנה למרוץ – אין התפשרות על בטיחות הרוכבים וחובה להגיע לכל אימון עם קסדה. אין לך אופניים? בחנות של אלתרמנס אפשר לשכור אופניים כדי להשתתף באימונים.

נשמח מאד לראותך!

לתאום האימון, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

נגישות