מסגרת אימונים

חגים וחופשות

האימונים בקבוצה נמשכים לאורך כל השנה (כולל ימי חול המועד), פרט לימי חג. בערבי חג לא מתקיימים אימונים בשעות הערב, ואנחנו משתדלים, עד כמה שאפשר לקיים אימונים חלופיים בשעות הבוקר, או לשלוח תוכנית אימונים לביצוע באופן עצמאי.

אימונים במזג אוויר קיצוני

המדיניות של קבוצת אלתרמנס היא לא לבטל אימונים עקב תנאיי מזג אוויר קיצוניים: גשם מצד אחד, וחום ולחות מצד שני. לכן, אנחנו עושים מאמצים לקיים את האימונים בדרך מעט שונה, ובמקומות סגורים ככל שניתן. יחד עם זאת לעיתים רחוקות אין לנו ברירה אלא לבטל אימונים. אנו מאפשרים לכל מתאמן להגיע לאימון חילופי במקום אימון שבוטל.

תוכנית שנתית

תוכנית האימונים השנתית של קבוצת אלתרמנס מחולקת למחזורי אימון הכוללים תקופות של עומס, ותקופות התאוששות. התוכנית המקצועית מכינה את הספורטאים לאירועים ותחרויות במשך השנה וכל אחד מהמתאמנים מוזמן לדבר עם המאמן ולהגדיר את היעדים האישיים שלו/שלה.

תוכנית האימונים של כל קבוצת נוער ובוגרים מופיעה בתוכנת קאוצ'יה. על מנת לראות את תוכן האימונים עליכם להירשם למערכת coachya לאחר שתקבלו הזמנת הרשמה (תוכנת קאוצ'יה מיועדת למי שנרשם למסלול של טריאתלון מלא או ריצה פעמיים בשבוע). הסבר על הרישום תמצאו בקובץ המצורף. לאחר שתרשמו למערכת, תוכלו לראות את תוכנית האימונים שלכם אשר מעודכנת לכמה שבועות קדימה. אתם מוזמנים להיכנס למערכת ולמלא את האימונים שבצעתם בפועל. המאמנים יוכלו לעקוב אחריכם ולהעביר הערות במידת הצורך.

תוכן לעמוד מסגרת אימונים

נגישות