טריאתלון

יש לך חלום להשתתף בטריאתלון? הנה ההזדמנות שלך!

ענף הטריאתלון מושך אליו גברים, נשים, בני נוער וילדים ובעצם אנשים מכל הגילאים ומכל שלבי החיים. לא בכדי קבוצות טריאתלון למתחילים הולכות ותופסות תאוצה, מציעות מסגרת אימונים נוחה ומקצועית ומסייעות למשתתפים להגשים את החלום ולהשתתף בטריאתלון!

לא קל לבחור קבוצת טריאתלון ולהתחיל את האימונים. מכיוון שמדובר בשלושה ענפי ספורט שונים ההתחלה עלולה להיות מאתגרת וחשוב מאד להתחיל ברגל ימין ולקבל את ההכוונה שנכונה לכל אחד. חשוב לקיים אימון טריאתלון בחוכמה ותוך חשיבה מעמיקה על אימונים סמוכים וכך לבנות אט אט את הכושר הגופני הדרוש ולהתכונן להשגת המטרה שהוצבה!

אמרת קבוצות אימון לטריאתלון – אמרת אלתרמנס!

רן ודן אלתרמן, אלופי הארץ לשעבר בטריאתלון – הקימו חוג טריאתלון ילדים, בני נוער ומבוגרים על מנת להעביר הלאה את האהבה לענף הספורט הייחודי וללמד את המשתתפים – שבאמת כל אחד יכול. בקבוצה מועסקים מאמנים מוסמכים לשלושת ענפי הספורט והמתאמנים מקבלים את ההנחיה האישית שהם זקוקים לה. באזור המרכז אפשר למצוא קבוצת טריאתלון למתחילים וכך לעשות את הצעדים הראשונים בענף המרתק.

חוג טריאתלון ילדים – זה מה שמעניין ילדים היום!

תחרויות וליגה של טריאתלון ילדים הולכות ותופסות תאוצה בכל רחבי הארץ ומושכות אלפי ילדים שמעוניינים בענף ספורט ייחודי ומעניין, מאתגר ומלא סיפוק אישי. אצלנו באלתרמנס מתחיל חינוך לספורט והישגיות בגיל צעיר ולא פחות חשוב לנו – שתיהנו! מי שמסיים תחרות טריאתלון ילדים מכיר את ההתעלות הרוחנית והמנטלית, זו שגורמת לרצות להמשיך לרוץ, לרכב ולשחות ולהציב מטרה חדשה!

אצלנו אפשר למצוא קבוצת  טריאתלון ילדים הרצליה בפארק העירוני רחב הידיים ובקאנטרי הרצליה הסמוך לו.

קבוצות אימון לטריאתלון

למה דווקא באלתרמנס?

מסגרת האימונים באלתרמנס שמה דגש על שיפור סגנון וטכניקה, פיתוח קואורדינציה וסיבולת אירובית והכל – תוך כדי הנאה מרובה! האימונים מועברים על ידי מאמנים מוסמכים ומנוסים בעלי ניסיון רב ויחסי אנוש מעולים! האימונים מתאימים כפעילות פנאי או בהכנה לתחרויות ומרוצים שונים המתקיימים ברחבי הארץ או כחוג ספורט מאתגר ומלא סיפוק.

נשמח להזמין אותך לאימון ניסיון ללא תשלום וללא התחייבות!

לתאום האימון, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600 .

נגישות