ריצה

נדמה לך שכולם סביבך מצטרפים לקבוצות ריצה? למה לא להצטרף אליהם?

הרבה אנשים שואלים את עצמם איך להתחיל להתאמן מאפס. אכן אין מדובר במשימה פשוטה אבל חשוב לדעת שאם עושים את זה נכון ומקבלים את התמיכה הדרושה – אימון ריצה יכול להפוך לזמן האיכות הפרטי שלך עם עצמך, זמן שבו אפשר לחשוב, לקבל החלטות, להיות בריכוז מלא ולהשיג מטרות!

מהן קבוצות הריצה של אלתרמנס?

אלתרמנס מפעילה חוגים וקבוצות של טריאתלון או של כל אחד מהענפים בנפרד – ריצה, שחייה ורכיבה על אופניים. אלתרמנס מנוהלת על ידי רן ודן אלתרמן – אלופי הארץ לשעבר בטריאתלון וספורטאים הישגיים מהשורה הראשונה. באלתרמנס כל אדם יכול להשתלב בקבוצות השונות הפזורות באזור השרון וגוש דן – קבוצות ריצה המשרתות מתאמנים מהעיר עצמה או מהיישובים הסמוכים, קבוצת ריצה הרצליה בפארק העירוני הירוק או לתל אביבים שבינינו – קבוצת ריצה תל אביב בפארק הירקון, עם השלמה לאימוני שחייה ורכיבה או בלעדיהם. איפה עוד תוכלו למצוא קבוצות ריצה של אלתרמנס? צורן, מתן וכפר האורנים!

למה כדאי להתחיל לרוץ?

בשנים האחרונות נדמה שאנשים רבים מוצאים כוחות חדשים לאמץ אורח חיים ספורטיבי ובוחרים בריצה כפעילות גופנים קבועה. הם מוצאים קבוצת אימון ריצה למתחילים ועם התמיכה המקצועית הנכונה הם מתקדמים אט אט, מציבים לעצמם מטרות ויעדים, משפרים את היכולת האירובית שלהם ואת הסיבולת ואפילו משתתפים במרוצים או תחרויות המתקיימים ברחבי הארץ לאורך השנה כולה. קבוצות הריצה מתאימות גם למי שכבר יש לו ניסיון בריצה או למי שמתכונן לקראת מרתון.

מה הם מקבלים בחזרה? סיפוק עצום, תחושת התעלות רוחנית ומנטלית והידיעה – שהם מסוגלים לעשות כל דבר עם הרבה רצון ומעט מאמץ!

אצלנו באלתרמנס אפשר למצוא בדיוק את זה – ליווי מקצועי עם הנחיה אישית, התקדמות בקצב שלך וסיוע בהשגת המטרות שהצבת לעצמך. אם יש לך חלום להתחיל לרוץ – נשמח לסייע לך להתחיל ברגל ימין ואט אט להגשים את החלום!

למי מתאימה קבוצת ריצה?

קבוצות הריצה של אלתרמנס מתאימות לכל אחד ולכל הגילאים. הקבוצות מגוונות ומתאימות לכל גיל ולכל רמה של כושר גופני.

רוצה להגיע לאימון ניסיון והתרשמות ללא תשלום או התחייבות? נשמח לראותך!

למה דווקא באלתרמנס?

מסגרת האימונים באלתרמנס שמה דגש על שיפור סגנון וטכניקה, פיתוח קואורדינציה וסיבולת אירובית והכל – תוך כדי הנאה מרובה! האימונים מועברים על ידי מאמנים מוסמכים ומנוסים בעלי ניסיון רב ויחסי אנוש מעולים! האימונים מתאימים כפעילות פנאי או בהכנה לתחרויות ומרוצים שונים המתקיימים ברחבי הארץ או כחוג ספורט מאתגר ומלא סיפוק.

נשמח להזמין אותך לאימון ניסיון ללא תשלום וללא התחייבות!

לתאום האימון, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600 .

נגישות