קבוצות טריאתלון למבוגרים בצפון

קהל היעד

בוגרים מגיל 18 ומעלה, האימונים מיועדים לטריאתלטים מתחילים ומנוסים כאחד.

 

מאמן

דן אלתרמן.

 

על האימונים

מסגרת אימוני טריאתלון כוללת עבודה על פיתוח היכולת האירובית תוך מתן דגש לאורח חיים בריא. האימונים מתבצעים תוך חלוקה לקבוצות על פי רמות יכולת.

 

תוכנית האימונים

מסגרת האימונים הקבוצתית כולל תוכנית אימונים שנתית, אשר מכינה את מתאמני אלתרמנס למרוצים ותחרויות טריאתלון שונות במהלך השנה. אנחנו מחלקים את עונת הטריאתלון לתקופות, ובכל אחת מהתקופות עובדים ומשפרים מרכיבים מסוימים. בכל אחד מהענפים (שחייה, אופנים וריצה) אנחנו עובדים על שיפור הטכניקה והיכולת האירובית. האירועים שאנחנו מתכוננים אליהם במהלך השנה הם תחרויות ריצה ל-5, 10 ו-21 ק"מ (כל אחד והיעדים שלו) וטריאתלונים למרחקים ספרינט, אולימפי, חצי איש ברזל ולמרחק איש הברזל המלא. חשוב לחדד כי אין חובה לקחת חלק באירועים וכל מתאמן יכול לבחור את האירועים אליהם הוא ירצה להתכונן.

 

תוכנית האימונים נבנית בצורה הדרגתית ומתאימה לכולם. מצד אחד לאלה אשר רוצים להתכונן לטריאתלון הראשון בחייהם, ואיתם אנחנו עובדים על מרכיבים ספציפיים כמו שיפור הטכניקה, שליטה על האופנים, בניית יכולת אירובית והכנה לטריאתלון הראשון. מצד שני לאלה אשר רוצים לשפר תוצאות ואף להתקדם למרחקים הארוכים, ואיתם אנחנו עובדים על שיפור היכולת האירובית, שיפור הסף האנאירובי, תכנון נכון של קצבים ועוד.

 

בנוסף, יש מעקב של המאמנים אחרי ההתקדמות תוך כדי מתן פידבקים והערות להמשך.

 

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
שחייה 21:00-22:00 X X 21:00-22:00 X X X
אופניים X X X X X X 6:30-9:00
ריצה X X X X X ריצה באופן עצמאי על פי תוכנית X

 

לתאום אימון ניסיון ללא תשלום, צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו: 050-2500600.

נגישות